معرفی بهترین محصولات

پرزگیر لباس چیست و چه کاربردی دارد؟

عکس مقاله

 

پرزگیر لباس چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا تا به حال پیش آمده لباسی که خیلی دوستش دارید دچار پرز شود و ظاهر زیبایش را از دست بدهد؟ برای رفع پرز لباس تان چه کردید؟ فقط غصه خوردید؟ یا آن را کنار گذاشتید و دیگر نمی پوشید؟

وقتی لباسی پر از پرز می شود، جلوه و زیبایی خود را از دست می دهد. برای رفع این مشکی چه باید کرد؟

شاید تصور کنید با شستن لباس پرز و موهای ریز آن از بین برود. اما شستشو به تنهایی نمی تواند لباس را از شر این پرزها رها کند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ابزارها و وسائل زیادی اختراع شده است و برای هر مشکلی، راهکاری وجود دارد.

دستگاه پرزگیر لباس ، پرز و کُرک‌ های روی لباس را می تواند به خوبی جمع کند و جلوه ای تازه و شیک به لباس تان بدهد. علاوه بر لباس برای از بین بردن پرز، کرک و گرد و خاک مبل، صندلی، پرده و… نیز قابل استفاده است. کاربرد دستگاه پرزگیر به زدودن پرز و گرد و خاک لباس‌ ها محدود نمی ‌شود.

اگر حیوان خانگی دارید موی بدن حیوانات مثل سگ و گربه روی موکت، فرش و مبل می ‌چسبد. برای برداشتن موی حیوانات بهترین و آسان ترین وسیله پرزگیر است که با این دستگاه می توان به سرعت موی حیوانات را از روی وسائل جدا و همه جا را تمیز کرد.

چرا لباس‌ ها پرز می‌ دهند یا مو جذب می ‌کنند؟

چرا لباس‌ ها پرز می‌ دهند یا مو جذب می ‌کنند؟

پرز دادن پارچه نه تنها ظاهر آن را زشت و ناخوشایند می کند، بلکه باعث فرسایش لباس ‌ها نیز می ‌شود. پرز روی لباس زمانی به وجود می آید که تارهای کوتاه لباس شل شده، در هم گره بخورند و در نهایت مثل گلوله هایی کوچک به چشم می آیند.

دلیل اصلی پرز دادن لباس به خاطر سایش پارچه آن در فرآیند شستشو و پوشیدن است. در هر بار شستشو و پوشیدن این گلوله های کوچیک روی پارچه بیشتر و بیشتر می شوند تا جایی که ظاهر لباس کهنه به نظر برسد.

جنس پارچه در میزان پرزدهی آن بسیار موثر است. الیاف‌ مصنوعی مثل پلی استر، نایلون و اكریلیك به خاطر استحکام بالایی که دارند، گلوله‌ های پرز از سطح پارچه‌ به راحتی جدا نمی شوند. اما پارچه ‌های تولید شده از الیاف پنبه، پشم و ریون مشكل پرزدهی ندارند. چرا که الیاف پیونددهنده به راحتی شکسته می شوند و پرزهای تشکیل شده خیلی زود از سطح پارچه جدا می ‌شوند. در نتیجه یکی از نشانه‌ های تشخیص لباسی که پارچه‌ آن از الیاف پنبه و نخی، بدون ناخالصی تهیه شده پرز ندادن آن است.

در تولیدی های پوشاک، مدیرانی که به کیفیت لباس های تولیدی خود اهمیت می ‌دهند از پارچه‌ هایی استفاده می‌کنند که ویژگی پرز دادن را نداشته باشد تا عمر لباس‌ ها نیز بیشتر باشد. مثلا تولیدکنندگان اگر در دوخت لباس از پارچه‌ های پنبه ‌ای خالص  استفاده کنند در این صورت احتمال افت کیفیت بعد از پوشیدن ها و شستن های مکرر نزدیک صفر خواهد بود.

لباسی که پرزدهی زیادی داشته باشد، قطعا بعد از مدتی به خاطر ظاهر ناخوشایند از پوشیدن آن صرف نظر خواهید کرد. اما این راهش نیست. برای از بین بردن پرز لباس های خود پیشنهاد می کنیم از دستگاه پرزگیر لباس استفاده کنید.

انواع پرزگیر لباس بر اساس ساختار و عملکرد

برای رفع پرز لباس در بازار دستگاه های پرزگیر در دو نوع پرزگیر دستی و پزگیر برقی موجود هستند.

پرزگیر دستی

پرزگیر دستی

پرزگیر دستی در شکل های مختلف طراحی و تولید می شود. یک مدل آن به شکل رولی است که کاغذی چسبناک به دور رول پلاستیکی قرار دارد. کافی است که پرزگیر رولی را روی سطح لباس بکشید. با غلتاندن این دستگاه پرزها و موهای از سطح جدا شده و به دور کاغذ چسبناک دور رول می چسبند. در نتیجه پرزهای لباس از بین رفته و سطح مورد نظر تمیز می شود.

معمولا کاغذهای رول این محصول چندین متر است که تا تمام شدن کاغذ می توان از آن برای تمیز کردن پرز، کرک و موی حیوانات استفاده کرد. برخی از این دستگاه ‌ها دارای سری قابل تعویض هستند که بعد از تمام شدن رول، می توان یک سری تازه را خریداری و روی آن قرار داد. پرزگیر لباس دستی همیشه هم به شکل رولی نیست.

مدل دیگر آنها به شکل بُرسی است که با کشیدن آن روی سطح پارچه پرز، کرک و موهای ریز به خوبی پاک می شوند. قیمت پرزگیر دستی معمولا ارزان است و هر کسی می تواند با پرداخت هزینه کم آنها را خریداری کند.

مدل دیگر آنها به شکل بُرسی است که با کشیدن آن روی سطح پارچه پرز، کرک و موهای ریز به خوبی پاک می شوند

پرزگیر برقی

پرزگیر برقی

پرزگیر برقی یک تیغه چرخان دارد که وقتی روی پارچه قرار می گیرد، پرزها را از سطح جدا می کند. از این رو هنگام استفاده از این دستگاه نیاز نیست دستان خود را خیلی حرکت دهید. چرا که پرزگیر لباس برقی با کمک نیروی الکتریسیته سطح مورد نظر را تمیز می کند.

پرزگیر دستی بهتر است یا برقی ؟

پرزگیر دستی بهتر است یا برقی ؟

دستگاه پرزگیر دستی یا پرزگیر برقی هر کدام برای پرزگیری لباس استفاده می شوند و نتیجه خوبی را به جای می گذارند. اما اگر می خواهید از بین این دو مدل یکی را انتخاب و خریداری کنید به نکات زیر توجه کنید.

  • پرزگیرهای برقی نسبت به پرزگیرهای دستی با سرعت بیشتر و راحت تری پرزها را از بین می برند. از همه مهم تر سطح لباس را بهتر تمیز و پاکسازی می کنند.
  • در پرزگیرهای دستی رولی و چسبی سری آنها یکبار مصرف است. به همین دلیل بعد از تمام شدن چسب باید سری را تعویض نمایید تا پرزها را به خوبی جذب کند. اما در پرزگیرهای برقی سری آنها ثابت می باشد و نیاز به تعویض آن نیست.
  • پرزگیر برقی با چرخش سریع تیغه روی سطح پارچه عمل پرزگیری را انجام می دهد. با استفاده مداوم از این دستگاه باید محفظه را مرتب خالی کرد تا قدرت مکش موتور کم نشود.
  • برای کت و شلوار و لباس هایی که پرزگیری آنها اهمیت دارد و یا لباس‌ هایی که پرزگیرهای گلوله ای زیاد دارند بهتر است از پرزگیرهای برقی استفاده کنید. برای لباس هایی که گرد و خاک و موهای چسبیده روی سطح آنها زیاد است، پرزگیرهای دستی گزینه مناسب تری هستند.

پرزگیرهای دستی برای حمل و نقل و استفاده سریع

پرزگیرهای دستی برای حمل و نقل و استفاده سریع

پرزگیرهای دستی در شکل ها و مدل ‌های مختلف در بازار وجود دارند. پرفروش‌ ترین و محبوب ترین آنها مدل رولی است. عملکرد پرزگیر دستی بسیار ساده و سریع است. اطراف رول یک کاغذ چسبنده قرار داده شده که با غلتاندن دستگاه روی لباس پرز و موها به آن می چسبند. پرزگیرهای دستی وزن سبکی دارند و به راحتی قابل حمل و نقل و جابه جایی هستند. این دستگاه را می توان درون کیف گذاشت و همه جا حتی در سفرها همراه خود ببرید تا همیشه لباس هایی آراسته و به دور از پرز و گرد و خاک به تن کنید.

پرزگیرهای دستی کوچک مدل رولی برای استفاده روی سطوح بزرگ مثل مبل و فرش مناسب نیستند. از این رو باید از مدل رولی بزرگ یا مدل ‌های شانه ‌ای که سریع و راحت پرز و موهای مبل و فرش را جمع می کنند، استفاده کنید.

وجود پرزگیر لباس در هر خانه ای ضروری است. پرزگیر دستی قیمت زیادی ندارد به همین دلیل هر کسی با هر توانایی مالی می تواند آنها را خریداری و استفاده کند.

پرزگیرهای برقی برای پرز گیری عمیق لباس

پرزگیرهای برقی برای پرز گیری عمیق لباس

در پرزگیرهای برقی برخلاف پرزگیرهای دستی نیازی به حرکت دادن دست و اعمال فشار نیست. بلکه یک تیغه چرخان دارند که وقتی روی پارچه قرار می گیرند خیلی سریع تر و راحت پرزها را از روی سطح جدا می کنند.

پرزگیرهای برقی برای پرزگیری عمیق لباس مناسب تر هستند. چرا که با تیغه گردان و چرخش روی پارچه تمام پرز و موهای ریز کت و شلوار، پیراهن، مانتو و… را از بین می برد. همچنین بهتر است برای پارچه هایی مثل کتان، پشمی و بافتنی که به شدت پرز می دهند، پرزگیرهای برقی را استفاده کنید.

نکاتی که هنگام خرید پرزگیر باید در نظر داشته باشیم

نکاتی که هنگام خرید پرزگیر باید در نظر داشته باشیم

قبل از خرید پرزگیر لباس بهتر است اطلاعات کافی کسب کنید و با ویژگی ها‌ و قابلیت های لازم آشنا باشید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

طراحی ارگونومی و خوش دست بودن

بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که دست گرفتن آن برایتان ساده باشد. فرقی نمی کند پرزگیر برقی می خواهید یا دستی. برخی از مدل های پرزگیر، دسته دار هستند که کار کردن با آنها راحت تر است. هنگام خرید دستگاه را دست بگیرید و امتحان کنید ببینید می توانید با آن به راحتی کار کنید یا خیر. اگر دست گرفتن پرزگیر برایتان سخت باشد، کاربرد زیادی نخواهند داشت.

جنس تیغه

تیغه ها بهتر است از جنس استیل ضد زنگ و به راحتی قابل باز شدن باشند تا بعد از هر پرزگیری بتوان آنها شست و تمیز کرد.

دارای مخزن جمع آوری پرز

دارای مخزن جمع آوری پرز

برخی از دستگاه ها یک محفظه جداگانه برای جمع آوری پرز و موها دارند. همین امر موجب می شود کار پرزگیری به طور بهتری انجام شود و دچار مشکل نشوید. موقع خرید حتما به این موضوع دقت کنید.

توان

توان دستگاه پرزگیر میزان مصرف انرژی را نشان می دهد. اصولا توان این دستگاه ها در حدود ۳ تا ۶ وات می باشد که براساس کاری که انجام می دهد، کافی است. اما اگر توان موتور بیش از این مقدار باشد، مصرف باتری نیز افزایش پیدا می کند و در صورت شارژی نبودن می بایست زود به زود باتری عوض کنید.

منبع انرژی

اگر به دنبال خرید پرزگیر هستید باید بررسی کنید دستگاه شارژی است، با باتری کار می کند و یا سیم دارد و با اتصال به پریز برق قابل استفاده می باشد. برخی از پرزگیرها هم با سیم و هم با باتری کار می‌ کنند. شما باید ببینید کدام نوع وسیله برایتان مناسب تر است؟

اگر می خواهید همیشه و همه جا حتی در سفر پرزگیر لباس همراهتان باشد می بایست بدون سیم باشد از نوع شارژی یا باتری دار باشد تا محدودیت جا به جایی برایتان ایجاد نکند. البته اگر از پرزگیر قرار است فقط در خانه استفاده کنید می توانید نوع سیم دار آن را خریداری کنید. ولی دقت کنید که سیم به اندازه کافی بلند باشد تا هنگام استفاده مشکلی پیش نیاید.

قابل حمل بودن

قابل حمل بودن

پروسه پرزگیری لباس ممکن است مدت زمانی طول بکشد بنابراین بهتر است دستگاه پرزگیر سبک باشد تا دست تان حین کار خسته نشود و درد نگیرد. علاوه بر این اگر می خواهید دستگاه را با خود به بیرون از خانه ببرید می بایست شارژی باشد تا بتوانید آن را به هر جایی که می خواهید حمل کنید. از مزیت های دیگر سبک و قابل حمل بودن دستگاه پرزگیر این است که می توانید آن را درون کیف یا جیب تان بگذارید و همراه خود ببرید.

شستشوی راحت

پرزگیرها به دلیل اینکه مستقیم با پرز و مو در ارتباط هستند باید بعد از هر بار استفاده آنها را تمیز کرد. از این رو دارا بودن قابلیت شستشو و تمیز کاری برای دستگاه از اهمیت بسیاری برخوردار است. موقع خرید دستگاهی را انتخاب کنید که دارای محفظه پرزگیری باشد که بتوانید آن را جدا کرده و بشویید. از همه مهم تر قطعات پرزگیر نیز به آسانی از هم جدا شوند تا آنها را تمیز کنید.

بهترین و پرفروش ترین پرزگیرهای لباس

پرزگیر لباس LINT REMOVER FLOSSY مدل  ESPERANZA

پرزگیر لباس LINT REMOVER FLOSSY مدل ESPERANZA

مشاهده محصول :

bistbarg

پرزگیر لباس LINT REMOVER FLOSSY مدل  ESPERANZAبسیار ساده، تمیز و سریع عمل می کند و به راحتی با کمک تیغه گردان و صفحه محافظی که روی آنها تعبیه شده است، پرز و کرک ‌ها و حتی گرد و غبار را از روی لباس، پتو و سایر منسوجات می ‌زداید. همچنین یک سری اضافه دارد که پلاستیک مانند و دارای چسب مخصوص است و پرز و موها را به خوبی به خود جذب می کند.

این پرزگیر شارژی هست که بعد از شارژ کامل می توان از آن استفاده کرد. دو تیغه یدک همراه دستگاه ارائه شده که موجب شده طول عمر و ماندگاری دستگاه خیلی بالاتر رود. بعد از هر بار استفاده پرزها داخل محفظه ای می رود که باید آن را جدا و خالی کرد.

پرزگیر XINGCHAO مدل  AD-218

پرزگیر XINGCHAO مدل AD-218

مشاهده محصول :

bistbarg

خیلی وقت هاپیش می آید لباس هایی که چندین بار شسته می شوند، ظاهر زشتی پیدا می کنند و گوله گوله می شوند. با کمک پرزگیرXINGCHAO  مدل AD-218 این مشکل به راحتی حل می شود. این دستگاه پرزگیر با کمک تیغه گردان و محافظی که روی آن قرار دارد، بدون آنکه آسیبی به بافت پارچه بزند، پرزها را جدا می کند. این دستگاه شارژی است که می توانید آن را به راحتی حمل و جا به جا کنید. از مشخصات دیگر آن می توان به جنس پلاستیکی بدنه، توان 3 وات، ابعاد 5×7×15 سانتی‌ متر و وزن 200 گرم اشاره کرد.

پرزگیر لباس رولی مدل  psd1

پرزگیر لباس رولی مدل psd1

پرزگیر لباس رولی مدل  psd1به صورت دسته دار با دسته پلاستیکی مستحکم طراحی شده است. کاغذ رولی آن دارای 72 لایه می باشد و بعد از اتمام، تعویض آن نیز به راحتی انجام می شود. این پرزگیر دستی چسب قوی دارد و به خوبی پرز و موها را به خود جذب می کند. برای پوشش قسمت چسبدار یک کاور در نظر گرفته است. اندازه این محصول 6*6*24 سانتی متر و وزن آن 150 گرم است.

پرزگیر فرویزارد مدل  PG7

پرزگیر فرویزارد مدل PG7

پرزگیر فرویزارد مدل  PG7دارای یک دسته پلاستیکی و دو عدد پرزگیر سایز بزرگ و سایز جیبی است که بعد از مالش آن روی سطوح مختلف پرز و موها را سریع جدا و جمع آوری می کند. این پرزگیر دستی برای جمع کردن مو و پرز از روی لباس، فرش، مبل و همچنین مو و پشم حیوانات از روی مبلمان و سایر وسایل کاربرد دارد.

پرزگیر لباس مک استایلر مدل  mc-6202

پرزگیر لباس مک استایلر مدل mc-6202

برند موفق و معروف مک استایلر محصولی کاربردی و باکیفیت به نام پرزگیر لباس مک استایلر مدل mc-6202را طراحی و تولید کرده است. پرزگیر لباس macstyler mc-6202 دارای یک تیغه گردان و صفحه محافظ است که برای تمامی پوشاکاعم از کت و شلوار، پیراهن، مانتو، شال و روسری، جوراب، لباس‌ زیر و… مناسب است. همچنین با کمک این پرزگیر می توان گرد و خاک روی لباس ها، مبل و فرش را پاکسازی کرد.

از ویژگی ها مهم این پرزگیر شارژی می توان به جنس بدنه از پلاستیک مستحکم، توان مصرفی 3 وات، وزن 163 گرم، ابعاد 4*6*14 سانتی ‌متر اشاره کرد. این پرزگیر توسط آداپتور شارژ می شود و نیازی به تعویض باتری نیست. پرزگیر لباس مک استایلر مدل MC-6202 فوق العاده با قدرت لباس هایتان را نو و عاری از پرز می کند.

پرزگیر لباس فیلیپس مدل GC026/30 Philips

پرزگیر لباس فیلیپس مدل GC02630 Philips

برند معروف و محبوب فیلیپس محصولی باکیفیت و پرقدرت به نام پرزگیر لباس فیلیپس مدل GC026/30 را روانه بازار کرده است. این پرزگیر لباس فیلیپس به راحتی پرز‌ و کرک‌ های چسبیده را از بین می‌ برد و لباس هایی نو را به شما هدیه می دهد.

با طراحی 3 سایز مختلف سوراخ روی سطح توری، انواع مختلف پرز و کرک ها به راحتی از لباس جدا می شوند. اگر لباس هایی ظریف و نازک دارید با نصب درپوش می توانید فاصله بین تیغه ها و لباس را افزایش دهید و با خیالی راحت به عمل پرزگیری بپردازید.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مخزن جمع ‌آوری پرز باقابلیت جدا شدن، کار کردن توسط دو عدد باتری قلمی، توان 3 واتی، جنس بدنه از پلاستیک مستحکم، اندازه 6*8*13 سانتی‌ متر و وزن 280 گرم اشاره کرد.

پرزگیر لباس شیائومی مدل  Deerma MQ811

پرزگیر لباس شیائومی مدل Deerma MQ811

برند نام آشنا و قابل اعتماد شیائومی در سال 2018 محصولی جدید و بسیار باکیفیت به نام پرزگیر لباس درما مدل  MQ811را رونمایی کرده است. این پرزگیر شارژی است و توسط آداپتور و یا حتی پاوربانک شارژ می شود. با ۲ ساعت شارژ می توان به مدت ۴۵ دقیقه از آن استفاده کرد.

از ویژگی های دیگر این محصول می توان به طراحی زیبا و ساده، موتور قدرتمند با سرعت چرخش ۷۰۰۰ دور بر دقیقه، کلید روشن/خاموش، چراغ نشانگرLED ، درگاه MicroUSB، سری با قابلیت جدا شدن و دکمه جهت خارج نمودن کارتریج دستگاه که مسئول جمع آوری پرزهای ریز است، اشاره کرد.

اگر به دنبال پرزگیری جدید و فوق العاده باکیفیت هستید، پرزگیر شیائومی xiaomi deerma mq811 می تواند انتخاب ایده آلی باشد.

پرزگیر لباس جیمی مدل GEMEI GM335

پرزگیر لباس جیمی مدل GEMEI GM335

پرزگیر لباس جیمی مدل  GM335با تیغه های فولادی و ضد زنگ و یک شبکه استیل جهت محافظت بیشتر لباس ها به خوبی پرز و کرک البسه و سایر وسائل را جمع می کند. ویژگی های مهم این دستگاه بدنه پلاستیکی محکم، قابلیت شارژ با برق مستقیم، مخزن جمع آوری پرز، اندازه 8*20 سانتی ‌متر و وزن 430 گرم می باشد.

پرزگیر لباس متیو مدل  MLR 15

پرزگیر لباس متیو مدل MLR 15

پرزگیر لباس متیو مدل  MLR 15توسط دو باتری 1.5 ولتی روشن و شروع به کار می کند تا لباسی نو و بدون پرز را به شما تحویل دهد. سایر ویژگی های پرزگیر Matheo MLR 15 شامل محفظه مخصوص جمع آوری پرز، تیغه از جنس استیل ضدزنگ، قابلیت تنظیم ارتفاع پرزگیری، برس تمیزکاری، ابعاد 6.5 × 5.5 × 15 سانتی ‌متر و وزن 150 گرم می باشد.

پرزگیر لباس مدل  WAKEN 706

پرزگیر لباس مدل WAKEN 706

وجود پرز و موها موجب می شوند لباس ها کهنه و رنگ و رو رفته به نظر آیند. اما با کمک پرزگیر لباس مدل  WAKEN 706این مشکل به سادگی حل شده است. این دستگاه با سیم و برق مستقیم کار می کند. از ویژگی های این پرزگیر برقی می توان به تیغە های بسیار تیز، یک تیغە یدک، محفظە نگهداری پرزهای جدا شدە و برس تمیزکنندە اشاره کرد.

برس پرز گیر لباس بالا کد   BALA 098

برس پرز گیر لباس بالا کد BALA 098

برس پرز گیر لباس بالا کد 098 با کشیده شدن روی لباس ها، مبل، فرش، پتو و … می تواند به خوبی پرز و موها را جمع کند. دسته برس چوبی و موهای آن از جنس پلاستیک است. اندازه محصول 4*6*23 سانتی متر و وزن آن 180 گرم می باشد.

سوالات متداول


دستگاه پرزگیر لباس وسیله دستی و یا برقی است که پرز و کُرک‌ های روی لباس، مبل، صندلی، پرده، فرش، موکت، پتو و… را می تواند به خوبی جمع کند و جلوه ای تازه و شیک به آنها بدهد. علاوه بر این اگر حیوان خانگی دارید برای برداشتن موی آنها بهترین و آسان ترین وسیله دستگاه پرزگیر است.از میان انواع برند های پرزگیر در بازار، می توان به پرزگیر لباس فیلیپس ، مک استایلر ، پرزگیر لباس شیائومی ، پرزگیر لباس جیمی ، پرزگیر لباس پروجیمی ، پرزگیر لباس اسکانی ، پرزگیر لباس متیو ، پرزگیر لباس ویزارد و پرزگیر لباس ایکیا به عنوان بهترین پرزگیر لباس اشاره کرد که محصولاتی باکیفیت هستند.پرزگیری لباس با هر دو دستگاه پرزگیر دستی و پرزگیر برقی امکان پذیر است. اما نحوه استفاده از آنها به دلیل تفاوت در ساختار و عملکردشان متفاوت است.

در پرزگیرهای دستی رولی و چسبی با کشیدن دستگاه روی سطح پارچه تمام مو و پرزها را به سمت خود جذب می کند. در نتیجه با هر بار استفاده باید چسب سری را عوض کرد.

پرزگیر برقی با چرخش سریع تیغه روی سطح پارچه عمل پرزگیری را انجام می دهد. سپس بعد از هر بار استفاده از دستگاه باید محفظه را خالی کرد.برند موفق و معروف مک استایلر محصولی کاربردی و باکیفیت به نام پرزگیر لباس مک استایلر مدل  mc-6202را طراحی و تولید کرده است که دارای یک تیغه گردان و یک صفحه محافظ است. این محصول از کیفیت فوق العاده، عملکردی سریع و قدرت بالایی برخوردار است و بدون آنکه آسیبی به بافت پارچه بزند البسه و سایر وسائل را از پرز، کرک و مو پاکسازی می کند. این پرزگیر با برق شارژ می شود و نیازی به تعویض باتری ندارد.فروشگاه اینترنتی معتبر و بزرگ بیست برگ انواع محصولات در زمینه آرایشی برقی، لوازم خانگی، تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ و… عرضه می شود. پرزگیر لباس از جمله محصولاتی است که در این فروشگاه با قیمت مناسب و ارزان تر در اختیار شما قرار می گیرد.

پشتیبانی قوی سایت به همراه ارائه مشاوره هنگام خرید موجب شده خریدی مطمئن و لذت بخش را در فروشگاه اینترنتی بیست برگ تجربه کنید.


سخن پایانی

سخن پایانی

شاید فکر کنید خرید دستگاه پرزگیر لباس یک کار اضافی و هدر دادن پول است اما این فکر کاملا اشتباه است. دستگاه پرزگیر لباس یک وسیله کارآمد و مفید است که وجود آن در هر خانه ای ضروری است. این دستگاه پرز، کرک و موها را از روی لباس و سایر وسائل جمع می کند و مجدداً زیبایی و نو بودن را به آنها باز می گرداند. البته این وسیله کاربردهای دیگری همچون زدودن موی حیوانات و گرد و غبار را نیز دارد.

دستگاه پرزگیر در دو مدل برقی و دستی طراحی و عرضه می شوند که هر کدام مزایای مخصوص به خود را دارند. پرزگیر لباس برقی در برندهای مختلف همچون پرزگیر لباس فیلیپس ، مک استایلر ، پرزگیر لباس شیائومی ، متیو ، جیمی ، پرزگیر لباس پروجیمی ،  اسکانی و … در بازار یافت می شوند. شما می بایست با توجه نوع برند، ویژگی ها و قابلیت های دستگاه، کارایی که از آن انتظار دارید و از همه مهم تر بودجه مالی تان یکی را انتخاب کنید.

1 دیدگاه در “پرزگیر لباس چیست و چه کاربردی دارد؟

  1. مهسا گفت:

    پرزگیر لباس خیلی خوبه.
    من قبلا خریدم هر از گاهی برای لباسام استفاده می کنم از کهنگی در میان و نو میشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *