معرفی بهترین محصولات

انواع دستگاه موم داغ کن

انواع دستگاه موم داغ کن

یکی از روش های از بین بردن موهای زائد بدن و صورت اپیلاسیون می باشد. برای انجام اپیلاسیون نیاز به ابزارها و وسائل مورد نیاز می باشد. یکی از این ابزارها دستگاه موم داغ کن می باشد. دستگاه موم گرم کن با انواع و اقسام مدل ها و مارک های مختلفی در بازار موجود است. هنگامی که کیفیت و سرعت انجام کار برایمان مهم باشد سعی می کنیم از بهترین وسائل برای اپیلاسیون موهای زائد استفاده کنیم.

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع دستگاه موم داغ کن آشنا کنیم و چندین مارک دستگاه موم گرم کن معتبر و باکیفیت را معرفی کنیم.

انواع دستگاه موم گرم کن

دستگاه موم داغ کن دوقلو

دستگاه موم داغ کن دوقلو

دستگاه موم داغ کن دوقلو یکی از حرفه ای ترین دستگاه های موجود در بازار است که هر اپیلاسیون کار حرفه ای از آن در کارش استفاده می کند تا در مدت زمان کمتری، کار مو زدایی مشتریان بیشتری را انجام دهد. این دستگاه بیشتر مورد استفاده سالن های زیبایی و آرایشگاه ها می باشد.

دستگاه موم گرم کن دوقلو همانطور که اسمش پیداست دو قابلمه هم اندازه کنار هم دارد که برای ذوب کردن موم های اپیلاسیون (موم عدسی، موم سکه ای و موم قالبی) استفاده می شود. می توان در یک قابلمه موم را ذوب و در دیگری موم آب شده را در دمای مناسب نگهداری کرد.

وجود دو قابلمه برای زمان هایی که موم زیادی برای ذوب کردن داریم و همه در یک قابلمه جا نمی شود، مناسب است و یا اوقاتی که همزمان چند نفر می خواهند اپیلاسیون کنند به درد می خورد.

در دستگاه موم داغ کن دوقلو امکان استفاده دو قابلمه به صورت همزمان و جدا از هم وجود دارد. اکثر دستگاه های موم داغ کن به گونه ای طراحی شدند که بتوان از یک قابلمه استفاده کرد. چون هر قابلمه دکمه روشن/ خاموش و تنظیم درجه حرارت مخصوص به خود را دارد. این ویژگی موجب می شود تا در صورت عدم نیاز به قابلمه دیگر، فقط از یک قابلمه استفاده کرد و در مصرف برق صرفه جویی می شود.

قیمت دستگاه موم داغ کن دوقلو هرچه باشد مناسب است و بسیار به صرفه است چرا که شما از رفتن به آرایشگاه و پرداخت هزینه های سرسام آور اپیلاسیون راحت می کند.

دستگاه موم داغ کن رولون

دستگاه موم داغ کن رولون

یکی از انواع مارک دستگاه موم داغ کن دو قلو ، دستگاه موم داغ کن رولون می باشد. این دستگاه برای اینکه در مصرف برق صرفه جویی شود این امکان را فراهم کرده که بتوانید فقط از یک قابلمه استفاده کنید چراکه هر قابلمه کلید روشن/خاموش و تنظیم دمای جدا دارد.

دستگاه موم گرم کن رولون دارای تنظیم درجه حرارت است تا اپیلاسیون کار با توجه به دمای مورد نیاز موم را ذوب کند. موم ها اگر بیش از حد داغ بشوند ممکن است کارایی خود را از دست بدهند، به خوبی به پوست و موهای زائد نچسبند و اپیلاسیون کار نتواند براحتی از آنها استفاده کند.

 • برای ذوب انواع وکس و موم
 • افزایش سرعت کار با دلیل دو قابلمه همزمان
 • مناسب برای استفاده در حجم بالا
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • دارای دو دکمه روشن/خاموش مجزا
 • قابلیت تنظیم دما دارد
 • جنس بدنه دستگاه فلزی
 • جنس قابلمه آلومینیوم و قابل شستشو
 • با سیم و برق خانگی کار می کند

دستگاه موم گرم کن تک قابلمه

دستگاه موم گرم کن تک قابلمه

دستگاه موم گرم کن تک قابلمه فقط دارای یک قابلمه با بدنه فلزی است که انواع موم و وکس ها را ذوب می کند و برای از بین بردن برای موهای زائد صورت و بدن استفاده می شود. این دستگاه فضای کمی اشغال می کند و برای سالن های آرایشی و مصارف شخصی کاملاً مناسب است.

دستگاه موم داغ کن تک قابلمه ای دارای دکمه روشن و خاموش، چراغ نمایشگر برای نشان دادن حالت روشن و خاموشی دستگاه، درجه تنظیم حرارت و یک قابلمه قابل شستشو می باشد.

کار با دستگاه موم داغ کن تک قابلمه ای بسیار راحت است. موم را داخل قابلمه گذاشته و دکمه روشن را می زنید. سپس دستگیره تغییر حرارت را روی دمای دلخواه خود تنظیم می کنید. زمانی که موم حالت مایع به خود گرفت و برای استفاده آماده شد بر روی دمای مناسب تنظیم می کنید تا موم به حالت پایدار برسد که نه سردتر و نه گرم تر بشود.

شما می توانید بعد انجام اپیلاسیون و تمام شدن مواد، قابلمه را از دستگاه بیرون آورده و آن را بشویید تا تمیز شود. قیمت دستگاه موم داغ کن تک قابلمه ای بسیار باصرفه است چرا که شما را برای هر بار رفتن به آرایشگاه و اپیلاسیون بی نیاز می کند و این به خودی خود در پرداخت هزینه ها صرفه جویی می شود.

دستگاه موم داغ کن تک قابلمه اطلس

دستگاه موم داغ کن تک قابلمه اطلس

دستگاه موم داغ کن تک قابلمه اطلس یک دستگاه ساده است که برای ذوب کردن و گرم کردن انواع موم استفاده می شود. این دستگاه چراغ LED دارد که فرآیند گرم شدن موم را نشان می دهد.

 • برای ذوب وکس و موم
 • دارای دکمه روشن/خاموش
 • قابلیت تنظیم دما دارد
 • جنس بدنه دستگاه فلزی
 • جنس قابلمه آلومینیوم و قابل شستشو
 • حجم مخزن قابلمه نیم لیتر
 • وزن دستگاه 5 کیلوگرم
 • با سیم و برق خانگی کار می کند

دستگاه موم داغ کن خشابی

دستگاه موم داغ کن خشابی

دستگاه موم داغ کن خشابی یک دستگاه اپیلاسیون جدید است که می توان از آن برای از بین بردن موهای زائد نقاط مختلف بدن و صورت استفاده کرد. مزایایی که این مدل دستگاه با دستگاه های موم داغ کن دیگر دارد این است که خیلی سریع موم را گرم می کند و همچنین از به هدر رفتن موم اضافه در زمان استفاده پیشگیری می کند.

استفاده از دستگاه موم گرم کن خشابی خیلی سریع و آسان است و در سالن های زیبایی و در خانه می توان از آن استفاده کرد. روش کار با دستگاه به این صورت است که موم را که به شکل خشاب است در داخل دستگاه قرار دهید و به برق وصل کنید.

اجازه دهید موم داخل دستگاه ذوب و نرم شود. بعد دستگاه را برداشته و سری غلتکی آن را بر روی پوست در جهت رویش موهای زائد بکشید. یک تیکه پارچه را روی مومی که به بدن چسبیده قرار دهید و کمی آن را با دست فشار دهید تا به موم ها بچسبد. در آخر پارچه را خلاف جهت موها سریع بکشید تا موهای زائد از ریشه جدا شوند. اگر بعد از استفاده موم اضافه آمده در پلاستیکی دستگاه را ببندید که موم های دور غلتک بیرون نیایند و به کارتن دستگاه نچسبند.

قیمت دستگاه موم داغ کن خشابی نسبت به انواع دستگاه موم داغ کن دیگر کمتر است. از این رو برای مصارف خانگی و شخصی یک انتخاب ایده آل است.

دستگاه موم گرم کن خشابی مروارید

دستگاه موم گرم کن خشابی مروارید

دستگاه موم گرم کن خشابی مروارید ، دستگاهی است که کار کردن با آن بسیار راحت است که می تواند شما را از رفتن به آرایشگاه برای انجام اپیلاسیون بی نیاز کند. اینگونه در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می شود.

دستگاه موم داغ کن خشابی مروارید دارای 2 المنت جهت حرارت دهی یکنواخت موم است که خیلی سریع موم را ذوب می کند و می توان با آن موهای زائد تمام نقاط بدن را اصلاح کرد. همچنین قابلیت گرم نگاه داشتن موم برای مدت طولانی را دارد. هرگز برای ذوب کردن موم های غیر خشابی از دستگاه استفاده نکنید زیرا دستگاه صدمه می بیند.

 • جنس دستگاه پلاستیکی
 • سر قابل شستشو دارد
 • قابلیت تنظیم دما ندارد
 • با سیم و برق خانگی کار می کند
 • وزن دستگاه بسیار سبک و 150 گرم می باشد

دستگاه موم گرم کن کلاسیک

دستگاه موم گرم کن کلاسیک

دستگاه موم گرم کن کلاسیک دارای یک قابلمه، در متحرک و قابل شستشو، خاموش شدن خودکار دستگاه بعد از رسیدن به درجه حرارت مورد نظر و چراغ نمایشگر جهت نمایش و اعلام رسیدن به درجه حرارت را دارا است که دیگر نگران بیش از حد داغ شدن موم نباشید.

قیمت دستگاه موم گرم کن کلاسیک بسیار مناسب است و تنها با یکبار خرید خود را رفتن به آرایشگاه و قیمت های سرسام آور آنها راحت می کنید. از این رو بهتر است به جای صرف وقت و هزینه رفتن به آرایشگاه دستگاه موم داغ کن کلاسیک را خریداری کنید، در خانه بنشینید و به راحتی موهای زائدتان را اپیلاسیون کنید.

دستگاه موم گرم کن کلاسیک وکس

دستگاه موم گرم کن کلاسیک وکس

دستگاه گرم کننده وکس کلاسیک وکس یکی از باکیفیت ترین ها در نوع خود می باشد که جهت مصرف خانگی و آرایشگاهی می تواند انتخاب خوبی باشد.

قابلمه قابلیت شستشو دارد

جنس قابلمه آلومینیوم می باشد

حجم مخزن قابلمه حدود 0.5 لیتر

دارای چراغ LED

وزن دستگاه 700 گرم است

درپوش محافظ دارد

با سیم و برق خانگی کار می کند.

دستگاه موم گرم کن پرو وکس

دستگاه موم گرم کن پرو وکس

دستگاه موم گرم کن پرو وکس یکی از بهترین ابزارها برای ذوب کردن موم، شمع و وکس می باشد. این دستگاه دارای دارای یک قابلمه، در متحرک و قابل شستشو، قابلیت تنظیم دمای موم و خاموش شدن خودکار دستگاه بعد از رسیدن موم به درجه حرارت دلخواه و چراغ نمایشگر جهت نمایش و اعلام رسیدن به درجه حرارت مورد نظر می باشد.

استفاده از دستگاه به این صورت است که ابتدا موم را داخل قابلمه دستگاه قرار می دهید تا ذوب شود. بعد به کمک کاردک یک لایه نازک از مواد را جهت رویش مو روی پوست کشیده و بعد از کمی خشک شدن خلاف جهت رویش موها باسرعت می کشیم. البته برخی از موم ها برای اینکه آنها را بتوان از پوست جدا کرد نیاز به پارچه دارند. فقط حواستان باشد حرارت مواد ملایم باشد تا پوست تان دچار سوختگی نشود.

قیمت دستگاه موم گرم کن پرو وکس با توجه به هزینه های بالای اپیلاسیون در سالن های زیبایی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 • مقاوم در برابر آب
 • جنس مخزن آلومینیوم
 • ذوب کردن موم در مدت زمان کم
 • دارای وزن یک کیلوگرم
 • با سیم و برق خانگی کار می کند.

2 دیدگاه در “انواع دستگاه موم داغ کن

 1. فاطمه مهرزایی گفت:

  خودم سالن دارم و دستگاه موم داغ کن دوقلو رو دارم توی سالنم ولی وقتی میخواید گرم بشه مدت زیادی نمیخواد و این از نکات خوب این دستگاه هست.

 2. سپیده گفت:

  مقاله کامل و خوبی بود.
  برای استفاده شخصی چه دستگاه موم داغ کنی رو پیشنهاد میدید؟ چه مارکی خوبه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *